خوش آمدید به نرم افزار ابجد

با استعانت از خدای متعال و دعای خیر شما کاربران طی سالهای متمادی موفق شدیم، نرم افزار ابجد را از نسخه 1 به نسخه 5 ارتقا دهیم.

 • ابجد
  حروف ابجد، مادر علم جفر است، یعنی ترتیب و توالی حروف به همراه مقادیر آن در علم جفر مورد استفاده قرار میگیرد.
 • جفر
  علم حروف که با استفاده از تکنیکهایی شما میتوانید با پرسشی درست، به جوابی صحیح دست پیدا نمایید. برای مثال امام اول شیعیان کیست؟ پاسخ طبق فرمولها می آید، علی باشد اول امام
 • ما چه کردیم

  همانطور که مستحضر هستید، علم جفر یک علم کاملا پیچیده بوده که از هزاره های گذشته به ما رسیده است. در طی این قرون، این علم در هنگام نسخ برداری از کتب، دستخوش اشتباهات املایی و یا اعدادی شده است، که این امر باعث سر در گمی علاقه مندان و متخصصان این علم در عصر حاضر شده است.

  نوآوران سیستم های تخصصی و هوشمند با استفاده از کارشناسان خبره در این زمینه و با مطالعات مداوم همیشه سعی کرده است، روشها را نسبت به انواع گفته ها در کتب تصحیح کرده و آنها را به صورت فرمول درآورده و آنها را در اختیار علاقه مندان به صورت نرم افزار یکپارچه ای گردآوری و برنامه نویسی کند.

  نسخه تحت ویندوز برنامه به نام ابجد 5 به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفت، ولیکن بر اساس درخواستهای مکرر کاربران بر داشتن نسخه تحت اندروید و iOS بر آن شدیم تا در پلت فرم جدیدی، این امکانات را ایجاد کنیم. پس از مطالعات انجام شده در این خصوص و بهبود نمایش صفحات وب، بر آن شدیم تا نسخه تحت وب این نرم افزار را در اختیار شما کاربران قرار دهیم تا همیشه و در همه حال و در همه مکانها بتوانید نرم افزار را در صورت وجود اینترنت در اختیار داشته باشید.

 • تعهد ما

  امیدواریم از سرویس ما راضی باشید.

  ما تلاش میکنیم تا روشهای جدید را طی عضویت شما در سایت و استفاده از خدمات ما به روز کنیم تا شما بتوانید روشهای بیشتری در اختیار داشته باشید.

  پیشا پیش از اعتماد شما سپاسگذاریم و قدر این اعتماد ارزشمند شما را میدانیم.

صاحب لوگو:

تهران، خ شهید رجایی، 13 آبان، اردیبهشت یکم، پ 21

موبایل: 1949 849 (937) 98+

ثابت: 9 3113 555 (21) 98+

امید مریدی